1 лютого відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва районної ради, яке провів голова комісії Еден Албок.

Участь у її роботі взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, очільники фракцій, керівники структурних підрозділів та представники райдержадміністрації. Директори шкіл району також виявили бажання бути присутніми на засіданні.

Комісія заслухала звіт управління освіти, молоді та спорту щодо використання у 2017 році коштів районного бюджету на цю галузь та взяла його до відома. Втім, у цілому звітуванням в.о. керівника освіти Віктора Жупанина районні обранці залишилися незадоволені, адже під час розгляду питання зауважували на невичерпних та неконкретних відповідях на свої запитання.

Зважаючи на збільшення витрат на первинну ланку, заборгованість по зарплатні та інші потреби медичних установ району, депутати підтримали рішення своїх колег зі складу медичної комісії та вирішили передбачити у районному бюджеті на 2018 рік виділення додаткових коштів на дофінансування Центру первинної медико – санітарної допомоги та районної лікарні.

Щодо проекту районного бюджету на 2018 рік інформувала начальник фінуправління РДА Валерія Варга. Зокрема у фінансовому документі були враховані пропозиції від депутатів, прийняті на спільному засіданні медичної та освітньої комісій. Окрім того, депутати вирішили направити близько 9 млн грн на покриття заборгованості по заробітній платі працівниками освіти та медицини району, 200 тис грн виділити на співфінансування проекту ДФРР для проведення капітального ремонту приймального відділення районної лікарні тощо.

Остаточні рішення щодо цих та інших питань прийматимуть депутати вже завтра, 2 лютого, на позачерговому двадцятому сесійному засіданні Виноградівської районної ради.

Виноградівська районна рада

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email