Головний фінансовий документ на цей рік депутатський корпус ради погодив на позачерговій двадцятій сесії 2 лютого.

Зокрема у сесійному залі депутати підтримали пропозиції своїх колег з бюджетної, медичної та освітньої комісій і вирішили у районному бюджеті вже сьогодні перерозподілити кошти на нагальні потреби медицини й освіти району. Відтак додатково депутатський корпус передбачив кошти на дофінансування Центру первинної медико-санітарної допомоги та районної лікарні. Близько 9 млн грн буде спрямовано на покриття заборгованості по заробітній платі працівниками освітніх та медичних закладів, з яких також буде виплачена зарплатня на кінець минулого року в дошкільних установах, 2 млн грн надійде на харчування учнів району. Окрім того, 200 тис грн виділили на співфінансування проекту ДФРР для проведення капітального ремонту приймального відділення районної лікарні, 500 тис грн – на медикаменти, а ще 500 тис грн − на закупівлю медичних інструментів та харчування в районній лікарні. Також додатково 150 тис грн виділили на Програму Обдаровані діти, 100 тис грн − на Програму оздоровлення та реабілітацію дітей-інвалідів тощо.

З таким рішенням районних обранців привітали голова бюджетної комісії Закарпатської обласної ради Василь Кошеля та директор Департаменту фінансів Закарпатської ОДА Петро Лазар, які були присутні на сесії. Так вони відзначили, що Виноградівський район завжди отримує фінансову підтримку з обласного бюджету й побажали, аби прийнятий районний бюджет тепер належно виконувався.

Першим питанням у порядку денному депутати мали розглянути звіт управління освіти, молоді та спорту РДА. Втім, його зняли з розгляду, адже в.о. керівника освіти Віктор Жупанин у день сесії перебував у відряджені.

Щодо цього голова районної ради Віталій Любка зазначив, що напередодні, на бюджетній комісії, звіт освіти обговорювали більше двох годин, однак депутати не отримали вичерпні відповіді на свої запитання. Також керівник ради наголосив на тому, що галузь освіти найбільше фінансувалася за останні три роки, тому громадськість і депутати мають право отримувати інформацію про використання коштів у цій сфері.

Після обговорення питання діяльності стоматологічної ланки в районі, попри додаткове навантаження на районний бюджет, депутати також вирішили доповнити положення новоствореного Центру первинної медико – санітарної допомоги з включенням у його структуру стоматологічної служби.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email