Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко за участі керівника Центру первинної медицини Ігоря Попдякуника зустрілися з стоматологічними працівниками населених пунктів 8 лютого.
На нараді було обговорене питання щодо подальшого функціонування стоматологічної мережі на перших етапах медичної реформи та в зв’язку зі створеним Центром первинної медико – санітарної допомоги, який об’єднав 32 амбулаторії та селищну Королівську лікарню.

Як зазначив Віталій Любка, ми не можемо залишити села без стоматології, тому, не дивлячись на прогнозований дефіцит по виплаті заробітної плати працівникам нового медичного закладу, на останній сесії районної ради було прийняте рішення про введення стоматологічної ланки у структуру Центру. Тож голова ради дав доручення керівнику Центру до кінця наступного тижня подати на затвердження до районної ради нову структуру медичної установи. Таке рішення дозволило на сьогодні зберегти надання стоматологічної допомоги жителям сіл. Однак, як зазначив керівник ради, на попередніх умовах люди працюватимуть за договором до 1 липня. Одночасно лікарі-стоматологи звернулися до керівників ради з проханням ввести їх у штат районної лікарні.

З стоматологічними працівниками очільники ради обговорили також можливість у подальшому реєстрації ними підприємницької діяльності та надання їм приміщень в орендне користування на пільгових умовах.

Виноградівсьа районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email