Пам’ятний знак встановили на фасаді місцевої школи, де навчався боєць.

13 лютого у селі Дротинці урочисто відкрили меморіальну дошку військовослужбовцю Василю Білаку, який загинув у зоні АТО, захищаючи територіальну цілісність України.

На подвір’ї школи зібралися мешканці села, представники влади, військовослужбовці, волонтери, учні та вчителі закладу. Не оминули захід увагою також голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та районні депутати, які прийшли вшанувати пам’ять Героя.

Право відкрити меморіальну дошку було надано батькам військовослужбовця. Після чого військовий капелан о.Іван Ісайович, який знав хлопця з фронту, з іншими священнослужителями провели панахиду та освятили пам’ятний знак.

У своєму виступі Віталій Любка звернувся зі словами підтримки до батьків та побажав усім нам мирного неба.

Василь Білак загинув 9 лютого 2015 року, коли вантажівка з військовослужбовцями в районі Дебальцева потрапила під обстріл. Закінчив академію сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного − Управління діями підрозділів артилерії. Указом Президента України № 270/2015 від 15.05.15 р. старший лейтенант Білак В.В. нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня (посмертно).

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email