У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про Програму будівництва, реконструкції, ремонту та
утримання місцевих  автомобільних доріг загального 
користування  у Виноградівському районі на 2018- 2020 роки                ПРОЕКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законів України «Про автомобільні дороги», «Про дорожній рух», «Про джерела фінансування дорожнього господарства України», «Про транспорт», на підставі клопотання районної державної адміністрації від 14.11.2017 р. № 03-09/2536, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити Програму будівництва, реконструкції, ремонту та утримання місцевих автомобільних доріг загального користування у Виноградівському районі на 2018-2020 роки (додається).

2.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Варга В.П.) забезпечити фінансування зазначеної Програми в межах видатків, передбачених районним бюджетом на відповідні роки.

3.Районній державній адміністрації щорічно до 25 січня інформувати районну раду про хід виконання заходів даної Програми.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва( Албок Е.Е.).

Голова районної ради                                                     В.В. Любка
м.Виноградів,                2018 року
№____

Програма будівництва, реконструкції, ремонту та утримання місцевих автомобільних доріг загального користування у Виноградівському районі на 2018-2020 роки

Print Friendly, PDF & Email