23 лютого голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко провели зустріч з мешканцями селища Королево.
Жителі селища висловили своє невдоволення реорганізацією Королівської лікарні адже внаслідок цього, переконані вони, погіршиться надання медичних послуг у населеному пункті. Тож, на їхню думку, потрібно скасувати рішення районної ради, яким лікарня була приєднана до Центру первинної медико-санітарної допомоги. 
Віталій Любка інформував присутніх, що розробником даного проекту рішення був відділ охорони здоров’я райдержадміністрації, який подав його на затвердження районної ради, що в цілому зумовлено медичною реформою та зміною у фінансуванні медичної галузі. Керівник ради наголосив на тому, що наслідком скасування даного рішення про створення Центру буде припинення фінансування всієї первинної ланки району з державного бюджету.

Можливість внесення змін до проекту рішення, створення і потребу функціонування інших закладів на базі селищної лікарні наразі вивчає робоча група, створена з питань реорганізації та перспективного плану розвитку діяльності Королівської селищної лікарні. До її складу увійшли працівники районної ради та райдержадміністрації, відділу охорони здоров’я, лікарі та представники громади селища Королево. 

Крім того, співголова робочої групи Адальберт Сверенко інформував, що головний лікар Надія Онисько та начальник фінуправління РДА Валерія Варга отримали доручення провести розрахунки щодо створення, зокрема, відділення районної лікарні у Королеві.

У підсумку зустрічі керівники району запропонували провести на початку наступного тижня чергове засідання робочої групи та обговорити ґрунтовно дане питання.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email