1 березня у міському будинку культури працівники Виноградівської дитячої школи мистецтв ім.Б.Бартока провели зустріч з головою районної ради Віталієм Любкою, його заступником Адальбертом Сверенком, начальником відділу культури райдержадміністрації Василем Югасом. Були присутні на зібранні також голови постійних комісій районної ради з питань освіти і законності Юрій Свищо та Юрій Лихтей.


Працівники обурені оптимізацією мережі дитячих шкіл району, розпочаті відділом культури, адже, як зазначають вони, ці заходи спрямовані тільки на зменшення їхньої оплати праці. Про такі суттєві зміни у заробітку, кажуть викладачі, їх також ніхто не повідомляв.
Що стосується оптимізації в цілому, керівники ради зазначили, що вона потрібна, однак лише за умови ґрунтовного вивчення питання, адже неприпустимо усі установи району ставити на один щабель.

Віталій Любка повідомив, що на підставі звернення заступника директора з навчально-виховної роботи Виноградівської ДШМ Наталії Вейконь та викладача хореографії Андріани Фізер, районна рада ініціює створення комісії з метою вивчення процесу оптимізації витрат у закладах культури, а також виплати заробітної плати викладачам. Тож запропонував відтермінувати наказ начальника відділу культури про оптимізацію до закінчення роботи комісії.

Зокрема Юрій Лихтей, виступаючи перед педагогами, зазначив, що проект районного бюджету на цей рік до районної ради подала райдержадміністрація, де й було передбачене відповідне фінансування галузі культури згідно з поданням відділу культури РДА. І в кінцевому результаті, виходячи з цих показників, було прийняте рішення. Крім того, депутат інформував, що найближчим часом відбудеться засідання комісії з питань законності районної ради, де буде надана юридична оцінка правомірності дій відділу культури.

Підтримали педагогів також батьки, які прийшли на зустріч та переймаються подальшим навчанням своїх дітей.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email