У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про хід виконання Програми розвитку та
вдосконалення нефрологічної служби в
районі на 2016 – 2020 роки                                       П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм, затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію начальника відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації Королевич Л.С.,  районна рада

В И Р І Ш И Л А :

Взяти до відома інформацію відділу охорони здоров’я районної державної адміністрації про хід виконання Програми розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в районі на 2016 – 2020 роки (додається).

 

Голова районної ради                           В.В. Любка  
м.Виноградів, _______   2018 року
№ ___

Про хід виконання Програми розвитку та вдосконалення нефрологічної служби в районі на 2016 – 2020 роки

Програма затверджена рішенням Виноградівської районної ради від 15.01.2016 року №75.

Хворі нефрологічного профілю отримують допомогу: стаціонарно на терапевтичних ліжках загально-терапевтичного відділення   та амбулаторно районним нефрологом поліклініки. На кожного хворого з хронічною нирковою недостатністю заведено реєстраційну кару Ф №167/0.

Хворих, які  знаходяться на   Диспансерному обліку  з діагнозом хронічна хвороба нирок  V. ступені  22 чол. станом на 20.01.2018р., у відділенні нефрології яким в обласній клінічній лікарні   і програмного гемодіалізу проводиться процедура видалення з крові азотистих шлаків  за допомогою апаратів «Штучна нирка»  та 4 хворих із трансплантованою ниркою,  всі хворі знаходяться на лікуванні і повному медикаментозному забезпеченні в Угорщині. 394 хворі з діагнозом хронічна хвороба нирок ІІІ-IV. ступені у випадку  прогресуванні хвороби, що призведене до погіршення стану здоров’я можуть потребувати переведення на замісну терапію нирок – методом програмного гемодіалізу.

Станом на  20.01.2018 року  первинного виходу на інвалідність по нефрологічних захворюваннях  зареєстровано 1 чоловік. Смертність по нефрологічних  захворюваннях за 12 міс. 2017 року складає -1 хворих (0,1%).

Виконання Програми сприяє значному підвищенню ефективності та якості надання спеціалізованої лікувально-профілактичної допомоги хворим нефрологічного профілю, а , отже зниженню рівня інвалідизації і смертності пацієнтів, покращенню якості їх життя та підвищенню ступення соціальної реабілітації.

За 2017р. на виконання заходів Програми рішенням сесії Виноградівської районної ради було виділено – 300,0 тис. грн..( при плановій потребі 2 018,0 тис. грн.), використано -299,5 тис. грн.. для закупки медикаментів для хворих, яким проводиться гемодіаліз в Виноградівському сателітному відділенні гемодіалізу обласної клінічної лікарні ім. А. Новака.

 

Начальник відділу

охорони  здоров’я райдержадміністрації                               Л.С. Королевич

Print Friendly, PDF & Email