14 березня відбулося засідання постійної комісії з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я районної ради. Головував на засіданні депутат райради Олександр Милюков.
Участь у роботі комісії також взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, депутати зі складу освітньої комісії ради.

Депутати заслухали інформацію керівників структурних підрозділів райдержадміністрації про хід виконання районних Програм, які забезпечують соціальний розвиток району, підтримали затвердження Програми зайнятості населення Виноградівського району на період до 2020 року, Програми забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні на 2018-2015 роки, розглянули питання про завершення процедури приєднання комунальних закладів охорони здоров’я району до комунального закладу «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» та рекомендуватимуть на сесії прийняти позитивні рішення стосовно цих питань. Підтримали рішення робочої групи щодо передачі у власність селищній раді будівлі колишньої Королівської залізничної лікарні з метою створення там діагностичного центру, а також питання про вступ районної ради в права засновника дитячих садочків №2 і №3, розташованих на території селища Королево, з метою забезпечення їхнього безперебійного фінансування.

Також депутати ініціювали розгляд питання про стан виплати заробітної плати у районній лікарні на бюджетній комісії, яка має відбутися у цю п’ятницю.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email