16 березня відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва, яке провів голова комісії Еден Албок.

Участь у її роботі взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, керівник виконавчого апарату ради Єлизавета Арвай, працівники районної ради та структурних підрозділів райдержадміністрації.

Начальник фінансового управління РДА Валерія Варга інформувала про виконання районного бюджету за 2017 рік та пропоновані зміни до районного бюджету на цей рік. Також депутати заслухали інформацію про хід виконання районних Програм, передачу приміщень в оперативне управління тощо.

Окрім того, в.о. начальника управління освіти Віктор Жупанин повідомив, що на сьогодні є близько 9 млн грн зекономлених коштів, які за постановою уряду тепер можна використати на розвиток навчальних закладів. Наразі районні обранці з метою вивчення та винесення цього питання на розгляд сесії звернулися до управління освіти щодо надання інформації про направлення цієї освітньої субвенції на потребу закладів освіти району з конкретизацією видів робіт, послуг, матеріалів в розрізі навчальних закладів.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email