Чергова сесія Виноградівської районної ради відбулася у понеділок, 19 березня.

Депутатський корпус взяв до відома звіт голови районної ради Віталія Любки про діяльність ради за другий рік каденції, розглянув питання про клопотання до Закарпатської обласної державної адміністрації щодо розроблення технічної документації із землеустрою, внесення змін до списку присяжних, виконання районних Програм і затвердження нових, зокрема, Програм щодо зайнятості населення району та забезпечення права дитини на виховання у сімейному оточенні щодо яких були прийняті позитивні рішення.

Депутати підтримали питання про завершення процедури формування комунального закладу «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Також районна рада вступила в права засновника дитячих садочків №2 і №3, розташованих на території селища Королево, з метою забезпечення їхнього безперебійного фінансування.

Окрім того, сесією були прийняті відповідні рішення стосовно виконання районного бюджету та змін до фінансового документу на цей рік.

Голова районної ради Віталій Любка озвучив висновок бюджетної комісії щодо розподілу коштів районного бюджету та зачитав пропозиції від депутатів. Відтак депутати виділили 300 тис грн на виготовлення ПКД для капремонту операційного відділення районної лікарні, Шаланківської школи, ремонт вулиці Головної в Фанчикові тощо. Депутати передбачили 781 тис грн на заробітну плату стоматологів, які працюватимуть у структурі Центру первинної медико-санітарної допомоги до липня, близько 1,5 млн грн на покриття дефіциту по заробітній платі на сільських радах та вивезення побутових відходів з населених пунктів району, 80 тис грн з резервного фонду перенаправли на співфінансування проекту ДФРР для капітального ремонту Дротинського дитячого садочку.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email