Безперечно найбільш актуальне питання на сьогодні в районі – це ремонт автомобільних шляхів. Що робитиметься у цьому напрямі запитуємо у голови Виноградівської районної ради Віталія Любки.

– Віталію Володимировичу, розкажіть, які ремонтні роботи заплановані на даний час?

– Дійсно, як не прикро, щороку ми змушені повертатися до вирішення питання ремонту доріг. І якщо ділянки доріг, капітально відремонтовані в минулі роки, не зазнали значних руйнувань, то дороги, де проводилися ямкові  ремонти − наразі в катастрофічному стані.

Однак в цілому, звісно, недофінансування і низька якість ремонтів стали причиною того, що більшість автошляхів в районі знищена і потребує негайного капітального ремонту. Тож маємо сподівання, що з утворенням Дорожнього фонду в Україні ситуація покращиться. Зокрема вже сьогодні визначені автомобільні дороги районного значення, де будуть проведені капітальні і поточні середні ремонти в населених пунктах у 2018 році. На ці цілі буде спрямовано близько 7,4 млн грн з державного бюджету. Перелік цих доріг, передбачений в додатку до рішення сесії районної ради, погоджуватимуть районні депутати на позачерговій сесії у п’ятницю, 13 квітня.

Також додатково запланована нарада з представниками Служби автомобільних доріг. Адже в поганому стані й дороги державного та міжнародного значення, які перебувають на їхньому утриманні. Так цими днями на виїзній нараді в селищі Вилок за участю голови селища Степана Ковача, депутата районної ради Юлія Болажа, заступника голови районної ради Адальберта Сверенка було обговорене питання ремонту дороги М-26 КПП «Вилок» — Вилок − Неветленфолу — КПП «Дякове» у межах населеного пункту. Дорога, яка веде до обох кордонів, наразі викликає щонайменше роздратування. На даний час селищна рада готова надати фінансування, аби відремонтувати найбільш аварійно-небезпечні її ділянки, на чому й зауважив Степан Ковач. Тож наразі було домовлено про зустріч з цього питання з представниками Служби автомобільних доріг, яка є її балансоутримувачем.

Відділ інформаційно-технічного
забезпечення та зв’язків з громадськістю

 

Print Friendly, PDF & Email