19 квітня у Виноградові пройшов другий день Всеукраїнського науково-методичного семінару «Ціннісний потенціал предметів художньо-естетичного циклу в контексті реалізації ідей концепції Нової української школи».

Семінар розпочався напередодні в Ужгороді, сьогодні ж педагогів та почесних гостей, які з’їхалися з усіх куточків нашої країни, зустрічали у Виноградові. Спочатку у палаці Перені − в районному управлінні освіти, затим − у Виноградівській ЗОШ І – ІІІ ступенів №8, на базі якої й відбувся даний захід. Участь в семінарі взяли працівники освіти з мистецьких дисциплін, представники Національної академії педагогічних наук, Департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА та Закарпатського інституту післядипломної педагогічної освіти.

Голова Виноградівської райради Віталій Любка побажав освітянам плідної роботи та висловив сподівання, що Виноградівщина щороку матиме значні досягнення на освітянській ниві, а відтак прийматиме таких поважних гостей не вперше. Також керівник ради подякував педагогу Виноградівської школи №8 Людмилі Боднарюк за любов до обраної справи й здобуті успіхи, адже досягнення педагога у підсумку дозволили провести у нашому районі такого високого рівня захід. Так у 2017 році за перемогу у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» вчитель музичного мистецтва Людмила Боднарюк отримала почесне звання «Заслужений учитель України».

До Всеукраїнського семінару Виноградівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №8 добре підготувалася. Директор школи Марія Ярема представила навчальний заклад та його здобутки. Після чого вчителі провели свої відкриті уроки.

Людмила Боднарюк провела майстер-клас на тему: «Формування особистості на уроках мистецтва шляхом використання фінської системи освіти». Саме цій освітній системі надає перевагу вчитель, отож презентувала її своїм колегам. Учні відповідали на запитання, зіграли на японських дзвониках та заспівали власну кавер-версію на пісню «Як тебе не любити, Києве мій?». Старанність і творчість учнів, методика навчання учителів неабияк сподобалися учасникам семінару. Тож, зрозуміло, що у наших педагогів є чому повчитися, а таке навчання дітям душі.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email