У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про хід виконання  Програми розвитку вищої
освіти у Виноградівському районі на 2017-2018 роки           П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм, затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Жупанина В.І., районна рада

В И Р І Ш И Л А :

Взяти до відома інформацію управління освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації про хід виконання Програми розвитку вищої освіти у Виноградівському районі на 2017-2018 роки (додається).

Голова районної ради                                                                          В.В. Любка  

 м.Виноградів, _______   2018 року
№ ___

Звіт про хід виконання Програми розвитку вищої освіти
у Виноградівському районі на 2017-2018 роки за 2017 рік

Рішенням Виноградівської районної ради № 301 від 15 червня 2017 року затверджено «Програму розвитку вищої освіти у Виноградівському районі на 2017-2018 роки», та рішенням № 396 від 07 вересня 2017 року внесено зміни до Програми «Про внесення змін до Програми розвитку вищої освіти у Виноградівському районі на 2017-2018 роки» Виноградівському державному коледжу було виділено кошти за рахунок місцевого бюджету.

В основу програми покладено підготовку фахівців для потреб району, узгодження потреб ринку освітніх послуг та ринку праці, поліпшення ситуації з працевлаштування випускників у районі, забезпечення реалізації державних гарантій стосовно осіб, які навчаються в Виноградівському державному коледжі, забезпечення зростання якості  освіти, підтримка розвитку вищої освіти району та посилення соціального захисту учасників навчально-виховного процесу.

Фінансування програми  здійснювалось за рахунок коштів місцевого бюджету. На  2017 рік  сума кошторису становила  50 000,00 грн. і відповідно  план бюджетних коштів на 2017 рік складає – 50 000,00грн.

Згідно Плану заходів Програми розвитку вищої освіти у Виноградівському району на 2017-2018 роки дані кошти були використані для розвитку та зміцнення навчально-матеріальної бази Виноградівського державного коледжу МДУ для проведення капітального та поточного ремонту, придбання будівельних матеріалів та обладнання.

Очікуваними результатами програми стало забезпечення проведення поточного ремонту електромереж учбового корпусу по вул. Шевченка м.Виноградів та зміцнення навчально-матеріальної бази коледжу.

 

В.о.начальника  управління                                                       В.Жупанин

 

Print Friendly, PDF & Email