У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про хід виконання Програми розвитку футболу
у Виноградівському районі на 2016-2020 роки                    П Р О Е К Т

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.5 Порядку звітування по виконанню районних цільових програм, затвердженого рішенням сьомої сесії районної ради сьомого скликання від 28.10.2016р. № 190, та заслухавши інформацію в.о. начальника управління освіти, молоді та спорту районної державної адміністрації Жупанина В.І., районна рада

В И Р І Ш И Л А :

Взяти до відома інформацію управління освіти, молоді та спорту  районної державної адміністрації про хід виконання Програми розвитку  футболу у Виноградівському районі на 2016-2020 роки (додається).

Голова районної ради                                                                          В.В. Любка  

м.Виноградів, _______   2018 року
№ ___

Звіт про хід виконання Програми розвитку футболу у Виноградівському районі на 2016-2020 роки за  період 2017 року

Програма розвитку футболу у Виноградівському районі на 2016-2020 роки від 03.01.16  № 03 затверджена розпорядженням голови районної державної адміністрації  та схвалена рішенням сесії районної ради  від 15.01.2016 року № 71.

Основним завданням  Програми є створення необхідних умов для подальшого розвитку футболу в районі, сприяння підтримки  дитячо-юнацького, аматорського, ветеранського, жіночого футболу та вдосконалення матеріально-технічної бази.

Розвиток футболу  в навчально-виховній сфері

В навчальних закладах району  проведено загальношкільні, місцеві, районні  змагання серед учнів загальноосвітніх шкіл, а саме: першість району серед команд загальноосвітніх шкіл,  змагання з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч”. Збірні команди брали  участь в обласних змаганнях передбачених календарним планом.

Масовий спорт за місцем проживання та місцях відпочинку громадян

З метою відзначення визначних дат в місцях масового відпочинку громадян систематично проводилися спортивно-масові заходи з різних видів спорту  в тому числі з футболу До значних районних заходів слід віднести проведення  спортивно-масових  заходів  з нагоди  відзначення Дня Українського футболу.

Участь в  чемпіонаті та першості області серед аматорських команд

Комада ФК «Севлюш» Виноградів   брала участь в чемпіонаті області (вища ліга),  а  ФК «Копаня» В.Копаня  в першості області (перша ліга) з футболу. Збірна команда району брала участь в чемпіонаті області з футболу серед ветеранів.

Розвиток футболу у  сільських населених пунктах
В першості району з футболу брало участь 6 дорослих та 6 юнацьких сільських та селищних команд.
Проведено першість району серед команд ДЮСШ «Колос» та відділу освіти з участю  юнацьких та  дівочих команд.

Сприяння діяльності  спортивних організацій

 В районі діють наступні фізкультурно-спортивні організації: районна федерація футболу , футбольний клуб «Севлюш».

Дитячо-юнацькі спортивні школи

В районі діють дві дитячо-юнацькі спортивні школи. В  ДЮСШ  відділу освіти під керівництвом 9 (4-штатних)  тренерів-викладачів, задіяно  540 учнів, які займаються в секціях з футболу. Секції діють у Виноградові, Вилку, В.Копані. В.Ком’яти, Букове, Шаланки. Широке, Фанчиково, Тросник

В  ДЮСШ  “Колос”  під  керівництвом   13 тренерів-викладачів (3-

штатних)  задіяно  584 учнів, які займаються в секціях з футболу. Секції   діють  у Виноградові, Королеві, В.Копані,  Чорнотисові, Чепі, Пийтерфолво,  Підвиноградові, Олешнику, Оноці, Дюлі,  Дротинцях, Фанчикові, Неветленфолу.

Матеріально-технічна база та фінансування

В районі  нараховується  4-стадіони та 30 футбольних полів.

За рахунок обласної програми “Спортивний майданчик” на 2016-2020 роки  для   Широцької ЗОШ І-ІІІ ст. придбано майданчик зі штучним покриттям, за кошти місцевого бюджету та залучені спонсорські кошти збудовано та облаштовано спортивні майданчики зі штучним покриттям на території Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 2, НВК “Чепівська ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ”, Олешницької ЗОШ І-ІІІ ст.

У  2017 році на потреби районної федерації футболу з бюджету виділено 344,2 тис. грн.

Футбольні подіі району та участь команд в обласних змаганнях,  постійно висвітлюється в засобах масової інформації.

 

В.о.начальника управління                                                        В.Жупанин

 

Print Friendly, PDF & Email