Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відвідав з робочим візитом амбулаторії загальної практики-сімейної медицини району, що входять до складу районного Центру первинної медико-санітарної допомоги.

Спільно з керівником Центру первинної допомоги Агатою Гал та головним бухгалтером комунального закладу Оленою Галас, вони побували в селах Олешник, Підвиноградів, Веряця та селищі Королево, де перевірили роботу цих медичних установ, поспілкувалися з колективами, зокрема, щодо впровадження медреформи. Також у їхній роботі взяв участь районний депутат Михайло Добош.

Особливу увагу Віталій Любка приділив забезпеченню медикаментами та реалізації урядової програми «Доступні ліки». Так, медики висловили своє невдоволення щодо оновленого Національного переліку основних лікарських засобів, відповідно до якого формується потреба медичних закладів. Медики зазначають, з нього виключили ряд необхідних препаратів. До речі, про перегляд такого рішення депутати райради зверталися до Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. та в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун.

Окрім цього були вивчені питання підготовки медичних закладів до опалювального періоду, стан комп’ютеризації. Також дано доручення підключити кожну амбулаторію до мережі інтернет у зв’язку із забезпеченням безперебійної роботи системи eHealth для реєстрації лікарів первинної ланки та пацієнтів. Передачу приміщень Центру в оперативне управління амбулаторії села Олешник голова ради обговорив з сільським головою Степаном Поповичем.

Виноградівська районна рада

 

 

Print Friendly, PDF & Email