6 травня у Виноградові пройшов районний фестиваль виноградарства та виноробства «Угочанська лоза».

За традицією фестиваль розпочався зі святкової ходи та театралізованого дійства − національне вбрання, пісні, виноградна лоза, що, звісно, додає колориту фестивалю. До урочистої колони також приєдналися почесні гості − губернатор області Геннадій Москаль, голова Закарпатської обласної ради Михайло Рівіс, районне керівництво, представники делегацій сусідніх держав. Усі рушили до парку Перені, на території якого й проходило головне дійство фесту.

У вітальному слові голова Виноградівської районної ради Віталій Любка відзначив, що метою фестивалю є відновлення традицій виноробства і створення привабливого клімату для розвитку туризму. Також керівник ради подякував усім, хто долучився до проведення фестивалю, зокрема сільським радам, які в автентичних дворах представили звичаї і традиції нашого району.

Учасники фестивалю змогли оцінити та придбати вина місцевого виробництва, покуштувати страви багатонаціональної кухні Закарпаття. Крім того, публіці представили кращих виноробів нашого району – переможців обирала напередодні дегустаційна комісія. Винороби отримали цінні подарунки. Також почесними нагородами були відзначені «сільські двори».

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email