Освітню галузь очолив депутат Виноградівської районної ради Юрій Свищо, який переміг у відкритому конкурсі на заміщення цієї вакантної посади.

Новопризначеного начальника управління освіти, молоді і спорту представили освітянам Виноградівщини 15 травня. На офіційному заході були також присутні представники обласної та районної влади − перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто та голова обласної бюджетної комісії Василь Кошеля, обласний депутат Владіслав Поляк, голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, директор департаменту освіти і науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова, перший заступник голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук.

Координувати роботу усіх навчальних закладів району буде молодий керівник − Юрій Юрійович Свищо 1990 року народження. Тож присутні висловили сподівання, що саме молодий вік в час реформи освітньої галузі допоможе новими ідеями та методами у вирішенні проблемних освітніх питань. Також почесні гості, вітаючи з призначенням нового керівника, зазначили, що освітню галузь Юрій Свищо очолив у важкий період – кінець навчального року та час реформування освіти в країні. Тому побажали підтримки і допомоги всього освітянського колективу району.

Як зазначив Віталій Любка у своєму вітальному слові, депутатський корпус завжди підтримує освітян й надалі підтримуватиме позитивні зміни стосовно підняття на новий рівень якості освіти в районі. Також керівник ради побажав, аби праця на цій посаді була успішною.

Працювати задля ефективних змін – на це й налаштований новий керівник. Саме таким баченням роботи в освіті поділився Юрій Свищо, однак, наголошуючи, що розвиток освіти можливий завдяки спільним зусиллям. Також розповів про себе. Зокрема він закінчив Київський педагогічний університет ім. М.П. Драгоманова, у цьому році здобув ступінь кандидата наук.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email