Звертаємо Вашу увагу, що у 2018 році мінімальний страховий внесок для фізичних осіб-підприємців становить 819,06 грн. на місяць.

3723 грн. х 22 % = 819,06 грн.

Водночас, зарахування відповідних періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу, обчислюється відповідно до статті 24 Закону України «Про загально-обов’язкове державне пенсійне страхування», пропорційно сплаченому єдиному внеску.

Тобто, для зарахування періодів здійснення підприємницької діяльності до страхового стажу як повний місяць  необхідно сплатити єдиний внесок у сумі не меншій, ніж мінімальний страховий внесок, а саме 819,06 грн.

Несплата  єдиного внеску в мінімальному розмірі позбавляє  права на зарахування цих періодів в повному обсязі до страхового стажу , необхідного для призначення майбутньої  пенсії.

Переваги офіційного працевлаштування

Актуальною темою сьогодення є боротьба з виплатою заробітної плати у„конвертах”, легалізація трудових відносин та заробітної плати, реалізація гарантій оплати праці та організація заходів недопущення виникнення заборгованості з виплати заробітної плати. Легалізація заробітної плати, прихованої зайнятості на сьогодні є одним з найпріоритетніших напрямків роботи державних службовців.

Нагадуємо , що працівник, отримуючи нелегальну винагороду в резуль-таті домовленості з роботодавцем, позбавляє себе соціальних виплат та гаран-тій. Нелегальна заробітна плата послаблює соціальний захист працівників. Адже пенсію вони матимуть тільки з офіційно нарахованої суми заробітної пла-ти. А з 01.01.2018 р. необхідний стаж для призначення пенсій -25 років, який з кожним роком збільшується  на 1 рік і буде становити 35 років у 2024 році.

Наймані працівники мають дбати про своє майбутнє та відстоювати свої конституційні права – вимагати від роботодавців офіційного оформлення трудових відносин та сплати внесків з усієї суми отриманого заробітку.

Переваги офіційного працевлаштування:
-право на призначення  трудової пенсії;
-право на гарантований розмір заробітної плати (у тому числі доплати, надбавки й заохочувальні виплати);
-право на відпустку, у тому числі додаткову й без збереження зарплати, відпустку у зв’язку з вагітністю та пологами;
-право на оплату лікарняного;
-право на достроковий вихід на пенсію через шкідливі умови праці;
-право на скорочений робочий день, тиждень через шкідливі умови праці;
-право не працювати у вихідний і святковий день;
-право не залучатися до понаднормових робіт без бажання працівника;
-право на допомогу в зв’язку з безробіттям;
-право на соціальне страхування від нещасних випадків на виробництві й професійних захворювань;
-право на зарахування виробничого стажу;

Адміністрація Виноградівського об`єднаного управління ПФУ

 

Print Friendly, PDF & Email