Урочистості до Дня медичного працівника відбулися у міському будинку культури 13 червня.

Медиків з нагоди їхнього професійного свята вітали керівники району, міста, очільники закладів охорони здоров’я.


У своєму вітальному слові голова Виноградівської районної ради Віталій Любка зазначив, що своїми знаннями та досвідом медичні працівники повертають людей до повноцінного життя і дарують надію на одужання, тому висловив вдячність винуватцям свята за самовіддану працю, врятовані життя та здоров’я жителів району.
Зокрема Віталій Любка наголосив, що медицина району не залишається поза увагою районної ради.

Без перебільшення скажу, що ми живемо у найважчі бюджетні роки. Адже витрати на утримання шкіл, заробітна плата господарського персоналу, оплата енергоносіїв медустанов «лягли» на районний бюджет. Через це, а також збільшення розміру мінімальної зарплатні, депутатський корпус районної ради впродовж минулого року першочергово вживав заходів щодо погашення заборгованості по зарплатні педагогам і медикам району. Також дякую депутатам ради, за клопотанням яких надходить фінансування на медикаменти для важкохворих мешканців району, закупівлі медичних інструментів, проведення ремонтів закладів охорони здоров’я району тощо. Звісно коштів на медицину потрібно набагато більше. Однак, хочу запевнити, що районна рада й надалі покращуватиме роботу установ охорони здоров’я району, вивчатиме можливість фінансування першочергових медичних питань для того, щоб люди у білих халатах мали змогу за кращих умов застосовувати на практиці свої знання, уміння і досвід, − зазначив керівник районної ради.

Кращі фахівці галузі охорони здоров’я району були відзначені обласними та районними нагородами. А медичним працівникам напередодні свята бажали міцного здоров’я, добробуту, родинного затишку, професійних успіхів і людської шани, та, звичайно, достойної оплати праці за важку й таку необхідну роботу, й лунали музичні вітання.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email