У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про звіт комунального підприємства «Виноградівське районне бюро технічної інвентаризації» ПРОЕКТ

Відповідно до п.8 ч.1 ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 6.6. Статуту КП «Виноградівське РБТІ»,  заслухавши та обговоривши звіт директора комунального підприємства «Виноградівське районне бюро технічної інвентаризації» Данка Я.Ю., районна рада

 В И Р І Ш И Л А :

Взяти до відома звіт директора Данка Я.Ю. про роботу комунального підприємства «Виноградівське районне бюро технічної інвентаризації» за 2017 рік та І квартал 2018 року.

Голова районної ради                                                                           В.В.Любка

м.Виноградів, _ __________ 2018 року
№ ___

З В І Т
Комунального підприємства
«Виноградівське районне бюро технічної інвентаризації ” за  2018 рік.

Виноградівське комунальне підприємство « Бюро технічної інвентаризації проводить обстеження та оцінку житлових і не житлових будівель в міській та сільській місцевості на замовлення  фізичних та юридичних осіб.

З 1 січня 2013 року введено в дію Закон України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень», згідно з яким функції державної реєстрації права власності на нерухоме майно передано від БТІ іншим структурам, що відобразилося на роботі нашої організації. Ми скоротили більшість працівників, отримали сертифікати на проведення технічної інвентаризації та оцінку нерухомого майна.

БТІ не є монополістом в сфері  проведення технічної інвентаризації, це право надано будь-яким суб’єктам господарювання, які пройшли відповідну сертифікацію. Ця зміна в законодавстві призвела до значної конкуренції на ринку інвентаризації нерухомості. Для збереження замовника ми залишили ціни на рівні минулих років, розширили перелік послуг щодо введення в експлуатацію нерухомого майна, вживаємо заходів по покращенню якості обслуговування громадян. Але, попри все, чистий дохід підприємства зменшився в порівнянні з минулими роками. Ми залишаємось прибутковими,  чистий прибуток в 2017 році склав 0,9 тис. грн, що становить 0,86 процента до показника 2016 року.

На сьогодні Виноградівське КП  РБТІ  налічує штат з 7-ми працівників, з яких: апарат управління –  1 чоловік, адмінперсонал -2 чоловіка, виробничий персонал – 4 чоловіка.

За перше півріччя 2018 року підприємством отримано 198,8 тис. грн. доходу від реалізації продукції, що на 44,9 тис. грн більше показника минулого року за відповідний період, ріст складає 29,2%.

Підприємство працює на загальній системі оподаткування.

Основна стаття затрат бюро – це заробітна плата. За  2017 рік вона склала 479,2 тис. грн.

В минулі роки нами було оновлено комп’ютерну техніку та комп’ютерне забезпечення, що дало змогу скоротити матеріальні затрати підприємства в порівнянні з попереднім роком.

Змінами до законодавства «відпущено» ціни на послуги технічної інвентаризації, тобто зараз вони визначаються договором між замовником робіт та виконавцем. Однак ціни на наші послуги залишаються незмінними.  Вони складені на підставі нормо-години, погодженої органами місцевого самоврядування та розрахованої від мінімальної заробітної плати в розмірі 907,00 грн. Після цього   мінімальна заробітна плата змінювалась 15 разів і на даний час  становить 3723,00 грн. Враховуючи неплатоспроможність населення, ціни ми не підвищили.

Прибутковість дає нам можливість не просити дотації від засновника, натомість сплачувати дивіденди. Підприємство не має заборгованостей перед бюджетом, замовниками та перед своїми працівниками. Заробітна плата виплачується регулярно, вчасно та в повному обсязі. Середня заробітна плата працівників у 2017 році становила 5704 гривень.

Незважаючи на негативні зміни в нашому секторі, ми залишаємось стабільно діючим підприємством, яке виконує поставлені перед нами задачі.

Директор КП «Виноградівське РБТІ»   _____________ Данко Я.Ю.

 

Print Friendly, PDF & Email