У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_____________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про внесення змін до Програми розвитку
підвищення якості роботи Центру надання
адміністративних послуг Виноградівської
райдержадміністрації на 2016 – 2020 роки                                 ПРОЕКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про надання адміністративних послуг», на підставі клопотання районної державної адміністрації від 04.05.2018 року № 03-09/1104, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити зміни до Програми розвитку підвищення якості роботи Центру надання адміністративних послуг Виноградівської райдержадміністрації на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 15.01.2016 року № 73, виклавши Паспорт та додаток до Програми у новій редакції, що додається.

2.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Варга В.П.) забезпечити фінансування Програми у межах видатків, передбачених  районними бюджетами на відповідні роки.

3.Районній державній адміністрації щорічно до 25 січня інформувати районну раду про хід виконання заходів даної Програми.

4.Контроль за виконанням цього рішенням покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації  (Костелеба – Веремчук Н.Ю) та постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.)

Голова районної ради                                                                   В.В. Любка

м.Виноградів, _______  2018 року
№_____

Паспорт та додаток до Програми у новій редакції

Print Friendly, PDF & Email