У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
Р І Ш Е Н Н Я 

Про внесення змін  до  Програми розвитку
водного господарства та екологічного
оздоровлення річок басейну річки Тиса
у Виноградівському районі на 2017-2021 роки           ПРОЕКТ

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України від 24 травня 2012 року № 4836-V «Про затвердження Загальнодержавної цільової програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення басейну річки Дніпро на період до 2021 року», на підставі клопотання районної державної адміністрації від 13.06.2018р. № 03-09/1376, районна рада:

 В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити зміни до Програми розвитку водного господарства та екологічного оздоровлення річок басейну річки Тиса у Виноградівському району на 2017-2021 роки, затвердженої рішенням сесії районної ради від 14.06.2017 року № 323, виклавши додаток 2 до Програми у новій редакції, що додається.

2.Фінансовому управлінню районної державної адміністрації (Варга В.П.) забезпечити фінансування зазначеної Програми у межах видатків, передбачених районними бюджетами на відповідні роки.

3.Районній державній адміністрації щорічно до 25 січня інформувати районну раду про хід виконання Програми.

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації  (Данич Є.В.) та постійну комісію районної ради з питань промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства, земельних ресурсів та екології (Тесличко В. Ю.).

Голова районної ради                                                     В.В. Любка

м.Виноградів,                2018 року
№____

Пояснювальна записка та Додаток 2 до Програми у новій редакції

Print Friendly, PDF & Email