У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
____________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ
РІШЕННЯ

Про розгляд клопотання релігійної
громади Святого Духа м.Виноградів
        П Р О Е К Т  

Відповідно до ст.43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п.15.2.2 ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій», розглянувши клопотання релігійної громади Святого Духа м.Виноградів від 30.05.2018 р., районна рада

В И Р І Ш И Л А:

 1.Надати згоду на реконструкцію та перепланування будівлі лабораторії районної лікарні за адресою: м.Виноградів вул. Лікарняна,13 з метою забезпечення дотримання протипожежних норм та допустимих відстаней між будівлями лабораторії та культової споруди.

2.Районній лікарні (балансоутримувачу) провести технічне обстеження будівельних конструкцій та елементів будівлі лабораторії з метою встановлення можливості проведення будівельно-монтажних робіт та подальшої безпечної експлуатації вказаної будівлі. У разі позитивного висновку технічного обстеження  виготовити проектно-кошторисну документацію та провести будівельні роботи з реконструкції і перепланування будівлі лабораторії.

3.Визнати таким, що втратило чинність рішення Виноградівської районної ради від 22 червня 2015 року № 549 від 16.06.2016 р. № 149

4.Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва (Албок Е.Е.).

 

Голова районної ради                                                                           В.В.Любка   

м.Виноградів, ___ _______ 2018 року
№ ___

Print Friendly, PDF & Email