Цими днями голова Виноградівської районної ради Віталій Любка разом з депутатом райради Тіводором Бордашем побували у Матіївському дитячому садочку та сільській раді.

З головою села Ерікою Ворю були обговорені нагальні питання населеного пункту. Так, у Матіївському дошкільному навчальному закладі керівник ради оглянув приміщення, ознайомився з проведеними ремонтами, харчуванням дітей, проблемними питаннями. На сьогодні садочок відвідує 54 дитини, які перебувають у двох групах.

Зокрема у садочку потребує заміни застаріла система теплопостачання, через що у зимовий період в приміщеннях садочку прохолодно. Завідувачка Єва Ловас розповіла, що котел замінили у 2004 році й в подальшому відбувались поточні ремонтні роботи системи опалення, проте проблему це не вирішило. Тому було обговорено питання встановлення сучасної системи опалення із заміною котла на більш потужний.

Як відзначив голова ради, заміна морально застарілої системи теплопостачання на сучасну, з використанням нових технологій, дозволить заощадити значні кошти на оплаті енергоносіїв і використати їх на інші потреби. Тому керівник ради дав доручення розрахувати вартість встановлення такого опалення.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email