Районні депутати прийняли відповідне рішення на засіданні постійної комісії з питань освіти та гуманітарної політики 6 липня.

Провів засідання голова районної комісії, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Свищо. Участь у її роботі також взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко, представники РДА.

Депутати одноголосно підтримали питання про затвердження списків кандидатів на отримання стипендій переможців обласних, всеукраїнських та міжнародних конкурсів, фестивалів, виставок та змагань, музично-теоретичних олімпіад та призначення премій викладачам, які їх підготували. Зокрема цього року, за пропозицією районних депутатів, до цього списку були також включені концертмейстери, які супроводжували виступи призерів.

Відтак грошову винагороду отримають 22 учні – вихованці дитячих шкіл мистецтв. З районної Програми розвитку дитячих шкіл мистецтв на виплату стипендій і премій викладачам буде спрямовано 35 тис грн.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email