Проекти рішень чергової сесії члени постійної комісії з питань освіти та гуманітарної політики розглянули 6 липня.

Провів засідання голова районної комісії, начальник управління освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Юрій Свищо. Участь у її роботі також взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка та його заступник Адальберт Сверенко, представники РДА.

Так, депутати підтримали питання про створення комунальної установи «Виноградівський районний інклюзивно-ресурсний центр № 1» Виноградівської районної ради. Голова комісії Юрій Свищо зазначив, що створення такого центру забезпечить реалізацію права на освіту та психолого-педагогічний супровід дітей з особливими освітніми потребами, які проживають у нашому районі, і це надзвичайно актуальне питання на сьогодні.

Також присутні розглянули питання про перейменування  Великопаладської загальноосвітньої школи імені Жігмонда Моріца та Підвиноградівської школи у зв’язку зі створенням у цих навчальних закладах дошкільних підрозділів. Таким рішенням будуть створені відповідні умови для дошкільнят, а також приведені установчі документи у відповідність до нового законодавства.

Щодо цього, керівник районної ради наголосив, що документи усіх навчальних закладів району потребують змін до вимог нового Закону «Про освіту» і це питання необхідно вивчити.

Окрім того, депутати погодили проект рішення про організацію харчування у школах та дитячих садках у цьому році та підтримали пропозицію уповноважити управління освіти здійснювати фінансово-господарський контроль за організацією харчування. Також районні обранці заслухали звіти про виконання Програми «Спортивний майданчик», Програми  фінансової підтримки загальноосвітніх навчальних закладів усіх форм власності Виноградівського району на 2016-2017 роки, розглянули інші питання.

Нагадаємо, двадцять третя сесія районної ради сьомого скликання відбудеться у четвер, 12 липня 2018 року. На порядок денний чергового сесійного засідання винесено ряд важливих соціально-економічних питань району.
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email