У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ 
Р І Ш Е Н Н Я 

Про надання згоди на прийняття з державної
власності у спільну власністьтериторіальних
громад сіл, селищ, міста Виноградівського
району друкованої продукції Національної                       П Р О Е К Т
академії педагогічних наук України  

Відповідно до статті  43  Закону  України  «Про  місцеве  самоврядування  в  Україні», статті 4 Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  розглянувши лист Національної академії педагогічних наук України від 19.06.2018р. № 2-6/284, районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Надати згоду на безоплатну передачу з державної власності у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району друкованої продукції Національної академії педагогічних наук України згідно з додатком.

2. Передати друковану продукцію згідно додатку в оперативне управління Відділу культури Виноградівської районної державної адміністрації з метою передачі до бібліотечного фонду Виноградівської центральної районної бібліотеки.

3. Уповноважити голову районної ради утворити комісії з приймання передачі друкованої продукції.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань освіти та гуманітарної політики (Свищо Ю.Ю.).

Голова районної ради                                     В.В.Любка      
м.Виноградів, ___ _______ 2018 року
№ ___

Додаток до рішення районної ради
від  ___________2018 р. №____

Перелік друкованої продукції НАПН України щодо якої надається згода на безоплатну передачу у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міста Виноградівського району Закарпатської області

 

з/п

Вид та назва видання, автори Рік видання Кількість

примірників

1 Монографія “Методи і моделі управління розвитком академічної обдарованості” (Камишин В.В., Рева О.М.) 2018  

5

2 Монографія “Практичний інтелект учнівської молоді: діагностика обдарованості” (Тименко В.П. та ін.) 2018  

5

3 Методичний посібник “Проектування засобів діагностики обдарованості дітей та молоді в інформаційному середовищі” (Сухий О.Л., Юрченко Т.А. та ін.)  

2018

 

5

4 Методичний посібник “Психологічна діагностика інтелектуально обдарованих старшокласників” (Бєльська М.А., Мельник М.Ю. та ін.)  

2018

 

5

5 Методичний посібник “Інтерактивна психолого-педагогічна підтримка соціалізації обдарованих старшокласників” (Адросович К.А., Ткаченко Л.І. та ін.)  

2018

 

5

6 Методичний посібник “Типологія та методи виявлення інтелектуально обдарованих старшокласників, схильних до дослідницької діяльності” (Бєльська H.A.)  

2018

 

5

7 Методичні рекомендації “Профілактика деструктивної соціалізації обдарованих старшокласників в Інтернет-середовищі” (Андросович К.А., Ткаченко Л.І.)  

2018

 

5

Разом 35

Заступник голови районної ради                                  А.А.Сверенко

 

Print Friendly, PDF & Email