10 липня відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва районної ради, яке провів голова комісії Еден Албок.

Були присутніми на засіданні також голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, керівники структурних підрозділів та представники райдержадміністрації, установ району.

Депутати погодили пропоновані зміни до Програми покращення умов обслуговування платників податків у Виноградівській об’єднаній державній податковій інспекції ГУ ДФС у Закарпатській  області на 2016-2018 роки, Програми розвитку підвищення якості роботи Центру надання адміністративних послуг Виноградівської райдержадміністрації на 2016 – 2020 роки. Заслухали звіти про виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2017 рік, Програми забезпечення функціонування Державного реєстру виборців у Виноградівському районі на 2017-2020 роки. Розглянули питання про майно, питання реформування районної газети «Новини Виноградівщини», яке проходить відповідно до чинного законодавства.  

Про виконання районного бюджету за І квартал 2018 року та розподіл коштів районного бюджету інформувала начальник фінуправління РДА Валерія Варга. Зокрема зміни стосуються розподілу близько 13 млн грн понадпланових доходів та вільних лишків районного бюджету. Також наш район отримав цільові субвенції для ремонту доріг – це близько 60 млн грн, з яких 50 млн передбачено для ремонту дороги Берегово-Виноградів – В.Копаня у межах Виноградівщини. Остаточні рішення з питань, розглянутих на комісії, депутати прийматимуть на сесійному засіданні, яке відбудеться у четвер, 12 липня.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email