Відповідні рішення щодо змін до районного бюджету були прийняті на сесійному засіданні Виноградівської районної ради 12 липня. Також депутати підтримали ряд інших важливих питань для нашого району.

Близько 13 млн 274 тис грн понадпланових доходів та вільних лишків районного бюджету депутати спрямували на освіту, медицину, ремонти доріг та соціальних об’єктів тощо.

З яких 3 млн 560 700 грн будуть направлені на зменшення дефіциту по виплаті заробітної плати медикам, працівникам дитсадків, шкіл, культури та сільських рад району. Також були виділені кошти на поточний ремонт дитячого садка у с. Черна – 100 тис грн, поточний ремонт будинку культури у с.Черна – 95 тис грн,

на благоустрій у с. Фанчиково – 40 тис грн,

на виготовлення генплану с. М.Копаня −  150 тис грн,

на благоустрій та вуличне освітлення у с.Онок – 220 тис грн.

поточний ремонт доріг у с. Н.Село – 200 тис грн, с. Вербовець – 300 тис грн., Дюла – 150 тис грн, Перехрестя – 150 тис грн, у с.М.Копаня – 150 тис грн, с. Чепа – 150 тис грн, с. Пийтерфолво – 150 тис грн, с. Дротинці – 199 тис грн.

На капремонт системи опалення дитячого садочку в с. Матієво – 300 тис грн.

Поточний ремонт дитсадка у с.Новоселиця – 199 тис грн.

На благоустрій с.Дротинці – 150 тис грн.

На вивезення твердих побутових відходів з населених пунктів району – 500 тис грн.

На виконання заходів районних Програм − 540 тис грн тощо.

На освітню галузь було спрямовано 3 млн 323 тис грн. Зокрема 300 тис грн надійде на капремонт із заміною вікон Шаланківської школи, 3 млн 23 тис грн – на співфінансування та інші потреби навчальних закладів району. На охорону здоров’я з районного бюджету спрямували 2 млн 80 тис грн: на закупівлю медикаментів, на харчування в районній лікарні, капремонт системи опалення Олешницької амбулаторії тощо.

Наш район отримав і цільові субвенції. Для ремонту доріг − 60 млн грн, з яких 50 млн грн передбачено для ремонту дороги Берегово-Виноградів-В.Копаня у межах Виноградівщини. Також будуть проведені капітальні та поточні ремонти вулиць у селах В.Ком’яти, В.Копаня, Фанчиково, Пушкіно, Теково та Сасово. На забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа» з державного бюджету надійшло 4 041 800 грн. На фінансування первинної ланки в районі − 7789900 грн, на надання пільг та житлових субсидій населенню − 12 млн грн.

Також депутати погодили питання про погодження тарифів на послуги з вивезення побутових відходів. Зокрема на сесії та на засіданнях постійних комісій депутати висловлювали своє незадоволення наданням послуг ТОВ «АВЕ Виноградово» мешканцям району. Районні обранці наголосили на необхідності інформування населення у разі зміни графіку з вивезення сміття у селах та систематичності вивозу побутових відходів з населених пунктів.

Окрім того, депутати прийняли рішення про створення на Виноградівщині комунальної установи «Виноградівський районний інклюзивно-ресурсний центр № 1» Виноградівської районної ради, що забезпечить реалізацію права на освіту та психолого-педагогічний супровід дітей в районі з особливими освітніми потребами. Погодили створення комунального некомерційного підприємства «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги». Внесли зміни до деяких районних Програм, аби їхні заходи могли фінансуватися у цьому році.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email