Розпочати будівництво амбулаторії планують вже у цьому році, на що передбачено 4,985 млн.грн. з державного бюджету.

Рішення про включення амбулаторії села Боржавське до переліку об’єктів будівництва за рахунок субвенції з державного бюджету було прийняте на нараді при голові Виноградівської районної ради Віталія Любки за участі керівника комунального некомерційного підприємства «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агати Гал, де були обговорені актуальні питання щодо впровадження медичної реформи в районі.

Зокрема діючий медичний заклад у селі Боржавське перебуває у вкрай занедбаному стані, адже тут майже два десятки років не проводилися поточний та капітальний ремонти.

Цього тижня голова райради з керівником Центру первинної медико-санітарної допомоги» Агатою Гал побували у Боржавському з робочим візитом та обговорили питання будівництва амбулаторії з депутатом районної ради й сільським головою. Так, Віталій Любка рекомендував голові села в найкоротші терміни виготовити проектно-кошторисну документацію, технічну документацію на земельну ділянку, які необхідні для початку будівництва медичної установи.

Також обговорені питання матеріально-технічного та медикаментозного забезпечення, стан укладання договорів з сімейним лікарем. ​Як зазначив керівник ради, медична реформа є незворотною і вкрай важливою, тому необхідно докласти максимум зусиль, аби вона приносила користь людям.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email