2 серпня постійна комісія районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я провела виїзне засідання у пульмонологічному відділенні Виноградівської районної лікарні.

За участю заступника голови районної ради Адальберта Сверенка, головного лікаря Надії Онисько, її заступника Євгена Піруса, завідувачки відділення Мирослави Рябець, депутати ради провели огляд приміщень, ознайомилися з санітарно-побутовими умовами тощо.

Комісія вивчала роботу пульмонологічного відділення на підставі звернення мешканця села Дротинці Федора Щубера, який у заяві до районної ради вказав на неналежні умови перебування та лікування в пульмонологічному відділенні райлікарні. Заявника Федора Щубера члени комісії заслухали на своєму попередньому засіданні, де він зауважив на антисанітарії у палатах та відділенні під час його перебування в стаціонарі. Наголосив на незадовільному забезпеченні медикаментами, харчуванням та байдужому ставленні медичного персоналу.

На виїзному засіданні депутати перевірили факти, викладені у звернені. Відвідали ванну кімнату, вбиральню, харчоблок та палати. Зокрема зазначили на наявному водопостачанні, з несправного у відділенні була тільки душова кабіна. Медики також зауважили на нестачі медикаментів тощо.
У підсумку виїзного засідання депутати дійшли висновку, що, незважаючи на відсутність фінансування, пульмонологічне відділення знаходиться в належному стані. Окрім того, висновки та рекомендації комісії будуть надіслані головному лікарю.
Виноградівська районна рада
Print Friendly, PDF & Email