29 серпня у Веряцькій сільській раді відбулася нарада щодо незадовільного стану вулиці Карпатської Січі.

У нараді взяли участь голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, керівництво райдержадміністрації, голова села Михайло Грабовчак, обласний депутат Федір Ісайович, громадські активісти, керівники кар’єрів, які знаходяться на території населеного пункту.

Як було зазначено на нараді, нещодавно завершилися тендерні процедури та було визначено переможця конкурсних торгів для проведення капітального ремонту автодороги районного значення Королево – Горбки. Відтак, згідно з результатами тендеру, дорогу ремонтуватиме ТОВ «Мего ЛТД». У цілому, відповідно до проектно-кошторисної документації, вартість ремонту цієї дороги становить близько 17,5 млн грн. Цього року на ремонт ділянки цієї дороги передбачено 600 тис грн.

Натомість центральна вулиця Карпатської Січі перебуває на балансі сільської ради у комунальній власності. На сьогодні відсутня проектно-кошторисна документація для проведення там ремонтних робіт. Тому Віталій Любка зазначив, що сільській раді в найближчий час необхідно замовити виготовлення необхідної документації з метою визначення обсягів фінансування. Окрім того, голова райради рекомендував подати проект до Державного фонду регіонального розвитку − тоді є можливість отримати кошти для ремонту дороги з держаного бюджету. А також розглянути й інші джерела фінансування, аби вирішити наболілу за роки проблему.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email