3 вересня подвір’я загальноосвітніх шкіл України наповнилися веселими, дзвінкими голосами школярів– прийшло свято першого дзвоника.

Перший дзвінок сповістив і про початок нового навчального року у школах Виноградівщини. Так з нагоди шкільного свята голова Виноградівської районної ради Віталій Любка щиро привітав учнів та вчителів Виноградівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 8. Особливі слова вітань він адресував першокласникам, для яких відкрилися незвідані двері країни знань, а майбутнім випускникам побажав жаги ставати ще кращими, сильнішими та успішними людьми. У своєму вітальному слові подякував педагогам за щоденну самовіддану працю, розуміння, турботу, мудрість і терпіння.

Про здобутки школи розповіла директор Марія Ярема, яка, зокрема, зазначила, що навчальний заклад у минулому році очолив рейтинг шкіл за результати ЗНО в районі. Тому побажала усій шкільній родині плідної роботи.

Окрім того, за вагомий особистий внесок у справу підняття престижу та популяризації професії вчителя в Україні керівник райради вручив грамоту та цінний подарунок вчителю музичного мистецтва Людмилі Боднарюк, яка нещодавно увійшла у ТОП-10 педагогів за версією Global Teacher Prize Ukraine. Минулоріч педагог також здобула перемогу у Всеукраїнському конкурсі „Учитель року – 2017” та отримала почесне звання «Заслужений учитель України».

А свято першого дзвоника було цікавим у першу чергу для юних першачків, і не тільки тому, що тут все для них нове. Увага була сьогодні прикута до них − вони співали, танцювали, а також їх прийшов привітати навіть робот-трансформер, який за легендою змайстрували учні старших класів…

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email