4 вересня за ініціативи голови Виноградівської районної ради Віталія Любки у приміщенні редакції районної газети «Новини Виноградівщини» відбулися збори співзасновників.

Відтак керівник райради Віталій Любка зазначив на вимогах Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації», відповідно до якого районна рада й прийняла рішення про реформування друкованого ЗМІ.

Керівник ради та в.о. голови райдержадміністрації Наталія Костелеба-Веремчук зачитали відповідні рішення про вихід зі складу співзасновників комунального підприємства «Районний редакційно-видавничий комплекс «Новини Виноградівщини». У свою чергу колектив уповноважив в.о. редактора Наталію Кобаль розпочати процедуру з перетворення підприємства.

На зборах присутні обговорили також статут підприємства, інші організаційні питання, визначилися зі статутним капіталом тощо. У підсумку до кінця цього року редакційно-видавничий комплекс повинний здійснити перереєстрацію у ТОВ «Новини Виноградівщини».

Виноградівська районна рада

 

 

Print Friendly, PDF & Email