5 вересня під керівництвом голови Виноградівської районної ради Віталія Любки відбулася нарада щодо будівництва нової амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Боржавське.

Участь у нараді взяли заступник голови районної ради Адальберт Сверенко, керівник комунального некомерційного підприємства «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агата Гал, Боржавський сільський голова Юрій Бобіта, районний депутат Іван Костак.

Для будівництва амбулаторії вже надійшла субвенція з державного бюджету у розмірі близько 4,5 млн грн. Тому керівник районної ради наголосив, що потрібно якнайшвидше завершувати підготовчі роботи, серед яких найперше − виготовлення необхідної документації. У липні, під час свого візиту до населеного пункту, Віталій Любка рекомендував голові села в найкоротші терміни виготовити проектно-кошторисну документацію, технічну документацію на земельну ділянку, які необхідні для початку будівництва медичної установи. Зі слів Юрія Бобіти, сільська рада замовила проектно-кошторисну і техдокументацію на земельну ділянку, однак на сьогодні вони лише на стадії виготовлення.

Також присутні обговорили питання передачі земельної ділянки в оперативне управління Центру первинної медико-санітарної допомоги, який відтак зможе здійснюватиме будівництво амбулаторії. Нову амбулаторію планують будувати по вул. Владики І.Маргітича, на території діючого медичного закладу в селі. До слова, теперішня амбулаторія починає руйнуватися, адже тут майже два десятки років не проводилися поточний та капітальний ремонти.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email