У зв’язку з пенсійною реформою виникає дуже багато питань у пересічних громадян, які на сьогодні перебувають в офіційному статусі безробітного.

Представник Виноградівського об’єднаного управління ПФУ Закарпатської області Іскович Анатолій Іванович – начальник відділу  адміністрування, супроводження інформаційних систем, електронних реєстрів та захисту інформації провів семінар  для осіб старше 50 років в Виноградівській районній філії Закарпатського обласного центру зайнятості.

У зв’язку з пенсійною реформою виникає дуже багато питань у пересічних громадян, які на сьогодні перебувають в офіційному статусі безробітного.

  Анатолій Іванович розповів, що пенсійна реформа не передбачає підвищення пенсійного віку, але з 2018 року , в яких мінімальний робочий стаж складає лише 15 років, зможуть виходити на пенсію лише в 65 років.

 « З 1 січня 2018 року для отримання пенсії у 60 років потрібно мати 25 років стажу, у 2019- му – 26 років і так по одному року додаватимуть до 2028- го, коли 60 – ти річні зможуть отримувати пенсію за стаж від 35 років. Для тих, хто не набрав необхідної кількості років передбачено вихід на пенсію у 63 роки.

  Наразі більшість українців виходить на пенсію, маючи 25 років стажу і більше. Проте, ніколи не буде зайвим перевірити, а який же у Вас страховий стаж ? Для цього Пенсійним фондом України запроваджено механізм інформування громадян за допомогою смс- розсилок . Всі застраховані особи, які бажають отримувати повідомлення в такий спосіб, можуть засобами мобільного зв’язку дізнатися про розмір свого страхового стажу, набутого з 1 січня 2004 року, та щомісяця отримувати інформацію про сплату за них страхових внесків.

Пенсіонери можуть отримати інформацію про суму призначеної пенсії та дату її виплати, результати проведеного перерахунку пенсії, поновлення пенсійної виплати та строк припинення виплати пенсії.

         Запрошуємо працівників з числа застрахованих осіб та пенсіонерів завітати в кабінет відділу обслуговування громадян (“Єдине вікно” ) Виноградівського об”єднаного  управління Пенсійного фонду України в Закарпатській області (3 поверх) і надати відповідні контактні дані мобільного зв’язку та згоду на отримання смс-повідомлень від Пенсійного фонду України. При собі необхідно мати паспорт та довідку про присвоєння ідентифікаційного коду.

 

                                                                                                                                 АДМІНІСТРАЦІЯ ПФУ

Print Friendly, PDF & Email