Передумови збільшення привабливості Виноградівського району обговорили на семінарі, який відбувся у районній раді 26 вересня.

У заході взяли участь сільські голови, представники громадських організацій, туристичної сфери, очільники підприємств району та міста, підприємці, студенти кафедри туризму Виноградівського державного коледжу тощо.

Відкриваючи семінар, голова районної ради Віталій Любка відмітив, що розвиток туризму – це завжди додаткове джерело залучення інвестицій в економіку району, а також створення нових робочих місць. Тож проведення такого рівня заходів стане хорошим майданчиком не лише для обговорення актуальних питань туристичного розвитку району, але й сприятиме обміну досвідом та ідеями, втіленню спільних напрацювань у вигляді різних проектів.

Про чинники успішної реалізації туристичного потенціалу присутнім розповіли радник з питань регіонального розвитку закарпатського «Центру розвитку місцевого самоврядування» Микола Сюсько та викладач факультету туризму УжНУ Олександр Коваль.

Цього дня учасники заходу мали змогу почути і представників бізнесу, які поділилися історією власної справи, обговорили проблемні аспекти районного туризму. Серед яких, як відзначила директор багатопрофільного санаторію «Теплиця» Тетяна Граб, занедбаний стан залізничного вокзалу у Виноградові. Стосовно цього Віталій Любка наголосив, що ініціюватиме відповідне звернення депутатського корпусу до Укрзалізниці щодо ремонту вокзалу.

Окрім того, напередодні Всесвітнього дня туризму та Дня туризму в Україні, які святкуємо 27 вересня, за сумлінну працю, вагомий внесок у розвиток туризму Виноградівщини, керівник райради вручив відзнаки представникам галузі району.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email