28 вересня голова Виноградівської районної ради Віталій Любка взяв участь в урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек.

Захід розпочала директор центральної районної бібліотеки Катерина Вашкеба, яка розповіла про бібліотечну систему району та здобутки бібліотекарів.

У вітальному слові голова ради подякував працівникам бібліотек за збереження історичної та духовної спадщини, а також відзначив участь бібліотекарів району у грантових проектах. Адже завдяки цій діяльності є можливість осучаснити приміщення, оновити матеріально-технічну базу, поповнити бібліотечний фонд тощо.

За вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи, збереження духовних цінностей, інформаційне обслуговування населення та з нагоди відзначення Всеукраїнського Дня бібліотек грамотами та подяками районної ради було відзначено колектив Виноградівської центральної районної бібліотеки, колектив Королівської бібліотеки-філії для дітей, завідувача відділом комплектування та обробки літератури центральної районної бібліотеки Валентину Власенко, завідувача бібліотекою-філією села Букове. Інгу Феєр.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email