У К Р А Ї Н А
ВИНОГРАДІВСЬКА РАЙОННА РАДА ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ
_________ СЕСІЯ СЬОМОГО СКЛИКАННЯ 
Р І Ш Е Н Н Я

                                                                                                                                                                                                                     Про звіт  постійної комісії районної ради

з питань законності, правопорядку та                           П Р О Е К Т

місцевого самоврядування

Відповідно до пункту 8 частини 1 статті 43, частини 14 статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 29 Регламенту роботи Виноградівської районної ради  VII  скликання, заслухавши та обговоривши звіт постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування, районна рада

ВИРІШИЛА:

Звіт постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування взяти до відома (додається).

Голова районної ради                                                                   В.В.Любка

м.Виноградів, _________2018 року

№_____

 

                                                                                   Додаток

до рішення районної ради

                                                                                       від___________№______

 

Звіт

постійної комісії районної ради з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування з початку скликання станом.

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» постійна комісія районної ради з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування утворена на першій сесії районної ради VII скликання, рішенням районної ради №10 від 03 грудня 2015 року. На цьому ж пленарному засіданні, рішенням райради №12, обрано голову та членів постійної комісії в кількості шести депутатів.

Постійна комісія районної ради з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування (з грудня 2015 року) здійснювала  свої повноваження у відповідності до статті 47 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту роботи районної ради VII скликання, Положення про постійні комісії районної ради VII скликання, планів роботи і рішень районної ради та постійної комісії.

У своїй діяльності комісія керується Конституцією України, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні» та «Про статус депутатів місцевих рад», іншими законами та підзаконними актами, а також Регламентом роботи Виноградівської районної ради VII скликання та Положенням про постійні комісії районної ради.

На першому засіданні постійної комісії 10 грудня 2015 року, на якому було присутньо четверо депутатів, одноголосно обрано заступника голови та секретаря постійної комісії. Станом на 01 жовтня 2017 року склад комісії не змінювався, а саме: Лихтей Юрій Юрійович – голова комісії; Юска Наталія Миколаївна – заступник голови комісії; Удут Іван Іванович – секретар комісії; члени комісії – Петеї Юдіта Оттівна, Петеї Йосип Йосипович, Сейкель Августин Августинович.

Постійна комісія, на цьому ж засіданні, розглянула ще чотири питання, зокрема: «Про Програму розвитку та удосконалення цивільного захисту Виноградівського району на 2016-2018 роки»; «Про Регламент роботи районної VII скликання»; «Про орієнтовний план роботи районної ради на 2016 рік»;

«Про орієнтовний план роботи постійної комісії на 2016 рік». 14 грудня 2015 року постійна комісія повторно розглянула питання «Про Регламент роботи районної VII скликання» та запропонувала , із двох проектів, один узгоджений проект Регламенту на затвердження сесії районної ради.

Отже, постійна комісія з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування, з початку скликання, колегіально розглянула 17 питань, на чотирьох засіданнях, за наявності кворуму. Заплановані на 2016 рік чотири засідання комісії не відбулись через відсутність кворуму, бо на три засідання 10.06.2016 р.; 14.03.2016 р. та 26.10.2016 р. з»явились тільки по два депутати (Лихтей Ю.Ю., Сейкель А.А.), а на засідання 22.12.2016 р. – тільки голова комісії. В 2017 році відбулось лишек одне засідання за наявності кворуму.

На спільному засіданні постійної комісії з постійною комісією з питань промисловості, будівництва, транспорту, сільського господарства, земельних ресурсів та екології 16 березня 2018 року розглянуто питання: «Про створення комісії  по вивченню процесу оптимізації витрат закладів культури»;    «Про клопотання до Закарпатської обласної державної адміністрації щодо розроблення технічної документації із землеустрою»; «Про внесення змін до списку присяжних»; «Про хід виконання Програми розвитку малого і середнього підприємництва у Виноградівському районі на 2017-2018 роки»; «Про хід виконання Програми «Власний дім» на 2016-2020 роки»; «Про затвердження технічної документації  про  нормативну грошову  оцінку  земельної ділянки, розташованої за межами населених  пунктів на території Великопаладьської   сільської  ради»; «Про звернення батьків учнів Великоком᾽ятівської ЗОШ І-ІІІ ступенів та громадськості с. В.Ком᾽яти»; «Про клопотання Боржавської сільської ради з приводу відновлення водозахисної дамби».

Голова та члени постійної комісії не стоять осторонь від питань, які розглядаються на пленарних засіданнях районної  ради, їх депутатські запити підтримуються колегами-депутатами. Зокрема,

У відповідності до законодавства України та Положення про постійні комісії районної ради на наступний період комісія і надалі буде працювати над аналізом  ходу виконання районних цільових програм направлених на зміцнення законності, правопорядку в районі захисті прав громадян та територіальних громад району.

Голова комісії                                                                                     Ю.Ю.Лихтей

 

Print Friendly, PDF & Email