22 жовтня відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я, яке провів голова комісії Олександр Милюков. Участь у її роботі також взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, голова постійної бюджетної комісії Еден Албок, керівник виконавчого апарату ради Єлизавета Арвай, працівники структурних підрозділів райдержадміністрації та районної лікарні.

Зокрема на комісії йшла мова про зриви у реалізації інвестиційного проекту щодо капітального ремонту приміщень приймального відділення районної лікарні. Голова районної ради Віталій Любка наголосив на зволіканні у використанні виділених коштів для ремонту відділення, приміщення якого знаходяться в аварійному стані. Так у лютому цього року з районного бюджету на співфінансування цього проекту було виділено 200 тис.грн., з державного бюджету – майже 2 млн.грн. Однак, на сьогодні будівельні роботи так і не розпочалися. На нараді у губернатора області Геннадія Москаля, яка відбулася минулого тижня з цього питання, відзначили, що кошти мають бути повністю освоєні до кінця року. В іншому випадку, вони будуть перерозподілені на інші райони.

Як пояснила головний лікар районної лікарні Надія Онисько, з червня були оголошені тендерні процедури, які у підсумку були зірвані або ж не відбулися, і, можливо, тільки тепер буде підписаний договір з підрядником. Однак чому районна лікарня оголосила тендер так пізно, чіткої відповіді надано не було. У зв’язку з таким зволіканням лікарні, керівник ради відзначив, що проект взагалі може бути нереалізований.

Окрім того, головний лікар інформувала депутатів про стан використання коштів у 2018 році. Відтак зазначила, що районною лікарнею зекономлено кошти, спрямовані районною радою на виплату медикам зарплатні. Станом на перше жовтня на ці цілі було використано тільки 47, 4%.

Також депутати розглянули та підтримали клопотання районної лікарні про виділення коштів для капітального ремонту стелі хірургічного відділення, забезпечення медикаментами важкохворих жителів району, тощо. Обговорили необхідність передачі додаткових приміщень Центру первинної медико-санітарної допомоги. Заслухали начальника управління соціального захисту населення та охорони здоров’я РДА Уляни Курташ про хід виконання районної Програми подолання бідності тощо.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email