25 жовтня відбулося засідання комісії з питань бюджету, фінансів, комунального майна та підприємництва районної ради, яке провів голова комісії Еден Албок.

Участь у її роботі взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, керівник апарату ради Єлизавета Арвай, очільники фракцій, керівники райдержадміністрації.

Комісія заслухала звіт фінуправління райдержадміністрації про виконання районного бюджету за перше півріччя цього року та питання про внесення змін до районного бюджету. Так начальник фінуправління РДА Валерія Варга інформувала про стан виконання районного бюджету та розподіл коштів освітньої, медичної, обласної субвенцій, які отримав район, пропоновані зміни до місцевих програм тощо.

З усіх питань, розглянутих на комісії, були прийняті відповідні рішення. Зокрема районні обранці підтримали клопотання Центру первинної медико-санітарної допомоги щодо спрямування коштів на закупівлю комп’ютерного обладнання, необхідного для підписання декларацій між лікарями і пацієнтами. Від кількості підписаних декларацій, зазначив керівник ради, залежить фінансування первинної ланки у 2019 році.

Окрім того, депутати зобов’язали управління освіти райдержадміністрації щотижня інформувати районну раду про стан матеріально-технічного забезпечення закладів району.

Остаточно з питаннями, винесеними на чергову двадцять четверту сесію, депутати визначатимуться у вівторок, 30 жовтня.

Виноградівська районна рада

 

 

 

Print Friendly, PDF & Email