Засідання постійної комісії з питань законності, правопорядку та місцевого самоврядування відбулося 26 жовтня. Провів засідання голова комісії Юрій Лихтей.

Взяли участь у її роботі голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, керівник виконавчого апарату ради Єлизавета Арвай, керівники структурних підрозділів райдержадміністрації,  установ району.

Депутати розглянули подання прокуратури Закарпатської області, звернення голови правління ГО «Народний контроль Закарпаття» Федора Щубера, погодили зміни до списку присяжних тощо. Також заслухали звіти керівників структурних підрозділів райдержадміністрації про хід виконання Програми профілактики злочинності на території Виноградівського району Програми підвищення спроможності та поліпшення умов несення служби у відділах прикордонної служби на українсько-угорському та українсько-румунському державних кордонах, хід виконання Програми забезпечення безпеки і правопорядку, протидії тероризму, контрабанді, нелегальній міграції, корупції та організованій злочинності, а також Програми висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у засобах масової інформації. Окрім того, постійна комісія з питань законності прозвітувала про свою роботу. Щодо питань порядку денного комісії були прийняті відповідні рішення.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email