Відповідні рішення депутати прийняли на двадцять четвертій сесії Виноградівської районної ради, яка відбулася 30 жовтня.

Розпочалося сесійне засідання з розгляду депутатських запитів, які були підтримані колегами. Так вони стосувалися аварійного приймального відділення районної лікарні та стану використання лікарнею виділених коштів для ремонту його приміщень, вирубки аварійних тополь у смузі відведення автомобільної дороги за межами населеного пункту села Теково, необхідності проведення звірки табелів обліку дітей, що харчуються за рахунок місцевого бюджету у 2018 році тощо.

Після чого депутати внесли зміни до районного бюджету: прийняли додаткові субвенції та провели перерозподіл коштів районного бюджету, погодили розподіл коштів освітньої субвенції, кошти якої були рівномірно розприділені між навчальними закладами району.

 Хочу подякувати депутатам ради за плідну роботу. Одним з основних питань порядку денного засідання – було рішення про прийняття змін до районного бюджету. Відтак майже 5 млн.грн. було спрямовано на будівництво амбулаторії у селі Боржавське та благоустрій території. Близько 9,7 млн грн з освітньої субвенції надійдуть на всі без виключення навчальні заклади району – це поточні та капітальні ремонти, закупівля необхідного обладнання тощо. Щодо цього депутати обговорили різні варіанти та дійшли згоди провести розподіл цих коштів в залежності від ступеня навчального закладу. Також наш район отримав близько 7 ,8 млн.грн. медичної субвенції, тобто на четвертий квартал медики первинної ланки всіх амбулаторій району будуть забезпечені заробітною платою. Понад 2 млн грн. надійшло на різні об’єкти з області – спортивні майданчики, будинки культури, − прокоментував голова районної ради Віталій Любка.

Також перший заступник голови Закарпатської обласної ради Йосип Борто, який взяв участь у роботі сесії, інформував присутніх про фінансовий стан області. Він зазначив, що наразі невтішна ситуація з перевиконанням обласного бюджету. Також на Закарпатті вже сьогодні є заборгованість у розмірі 170 млн грн по виплаті заробітної плати працівникам бюджетних установ, які фінансуються з місцевих бюджетів.

Районні обранці також затвердили хід виконання районних програм, розглянули майнові питання, серед яких вирішили передати будівлі колишньої вузлової лікарні у власність територіальної громади селища Королево для відкриття там діагностичного центру. Рішення про створення відповідного комунального підприємства вже прийняте селищною радою.

Окрім того, депутати підтримали громадськість району та вирішили звернутися до Президента України щодо скасування підвищення ціни на газ для населення з 1 листопада 2018 року. Також депутатський корпус направив звернення до Укрзалізниці щодо ремонту вокзалу у Виноградові та інших залізничних станцій району, які перебувають у занедбаному стані. Звернення щодо проведення інституційного аудиту Великоком’ятівської ЗОШ І-ІІІ ст. та управління освіти, молоді та спорту Виноградівської РДА буде направлено до Міністерства освіти і науки України.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email