Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка провів нараду у селі Боржавське щодо будівництва нової амбулаторії 31 жовтня.

За участю голови села Юрія Бобіти, районного депутата Івана Костака, медиків сільської амбулаторії були обговорені необхідні підготовчі роботи для реалізації проекту. Кошти на будівництво нової медичної установи, які надійшли з держбюджету у розмірі близько 5 млн.грн., депутатський корпус ради перенаправив на засіданні чергової сесії. Вивчивши питання, депутати вирішили спрямувати цю субвенцію на Боржавську сільську раду, яка й буде головним розпорядником коштів та замовником робіт. Зі слів керівника ради, таке рішення зможе залишити амбулаторію у комунальній власності села, на відмінну від новозбудованого садочку. Також Віталій Любка наголосив, що наразі необхідно в найкоротші терміни збирати сесію сільської ради, аби прийняти кошти на будівництво амбулаторії, а відтак виготовляти проектно-кошторисну документацію. Також у проекті, зазначив він, можна передбачити матеріально-технічне забезпечення амбулаторії.

Нагадаємо, теперішня сільська амбулаторія починає руйнуватися. Тому за пропозицією керівника комунального некомерційного підприємства «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Агати Гал було прийняте рішення про включення амбулаторії села Боржавське до переліку об’єктів будівництва за рахунок субвенції з державного бюджету. Нову амбулаторію будуватимуть на території діючого в селі медичного закладу.

Виноградівська районна рада

 

Print Friendly, PDF & Email