ОГОЛОШЕННЯ
про конкурс на зайняття посади головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» Виноградівської районної ради Закарпатської області.

Правова підстава
проведення конкурсу:
Постанова Кабінету Міністрів України від 27 грудня 2017 року № 1094 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівника державного, комунального закладу охорони здоров’я», рішення районної ради від 12.07.2018 р. № 579 «Про створення комунального    некомерційного підприємства «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги» шляхом перетворення комунального закладу «Виноградівський центр первинної медико-санітарної допомоги»
Найменування  юридичне Комунальне некомерційне підприємство «Виноградівський центр первинної медико- санітарної допомоги» Виноградівської районної ради Закарпатської області.
Місце знаходження : 90300, Закарпатська область, м. Виноградів, вул.Лікарняна,13.
Основні напрями його діяльності, структура : Зазначені у Статуті підприємства, що додається нижче.
Кошторисні призначення для фінансового забезпечення його діяльності: Різні джерела фінансування.
Дата початку, кінцевий строк і адреса прийняття документів: Заява із доданими до неї документами від претендентів на участь у конкурсі приймаються  у строк 14 календарних днів, з дня оприлюднення оголошення на офіційному веб сайті Виноградівської районної ради.

Кінцевий термін прийняття заяв 16.11.2018р до 16.00.

Прийом заяв та доданих до них документів здійснюється виконавчим апаратом

Виноградівської районної ради за адресою.:

90300,пл.Миру 5, м.Виноградів, каб. № 51

Довідки за телефоном: Тел. (03143) 2-62-94 (відділ документообігу, зверненнями громадян та доступу до публічно інформації) або за електронною адресою: vin.rajrada@gmail.com,
Перелік документів що подаються на участь  у конкурсі, вимоги до конкурсної пропозиції Згідно додатку.

 

Вимоги до претендента

 

Претендент повинен знати: чинне законодавство про охорону здоров’я та нормативні документи, що регламентують діяльність органів управління і закладів охорони здоров’я, основи права в медицині, трудове законодавство; директивні документи, що визначають завдання та функції медичних закладів; соціально-демографічну характеристику регіону та показники стану здоров’я населення; основи соціальної гігієни та організації охорони здоров’я, загальної і соціальної психології; організацію фінансово-економічної діяльності закладів охорони здоров’я; документи, що визначають потужність, структуру, штатний розклад закладу, укомплектованість підрозділів та потребу в кадрах; нормативні акти щодо підготовки, підвищення кваліфікації та атестації медичних працівників; порядок ведення облікової та звітної документації, обробки медичної статистичної інформації; потреби в медичній техніці, обладнанні, медикаментах; специфіку менеджменту і маркетингу в галузі медицини.

Кваліфікаційні вимоги:
Повна вища освіта (спеціаліст, магістр) за напрямом підготовки «Медицина». Проходження інтернатури за однією зі спеціальностей медичного профілю з наступною спеціалізацією з «Організації і управління охороною здоров’я». Наявність сертифіката лікаря – спеціаліста. Стаж роботи за фахом — не менше 5 років.

Умови оплати праці головного лікаря Умови оплати праці головного лікаря КНП «Виноградівський ЦПМСД» визначаються відповідно до контракту.
Дата і місце проведення конкурсу Про дату та місце проведення засідання конкурсної комісії із заслуховуванням конкурсних пропозицій учасників конкурсу, проведення з ними співбесіди та визначення переможця конкурсу його учасників буде повідомлено додатково.

 ПЕРЕЛІК ДОКУМЕНТІВ, що додаються претендентами для участі в конкурсі (претенденти подають особисто або надсилають поштою)
Перелік документів,
Додаток 1,
Додаток 2,
Додаток 3
Додаток 4
Статут

Протокол №1 Засідання конкурсної комісії для проведення конкурсу на зайняття посади головного лікаря КНП “Виноградівський ЦПМСД”

 

Print Friendly, PDF & Email