Про кращі практики місцевого самоврядування в питаннях освіти та житлово- комунального господарства Виноградівського та Свалявського районів говорили 8 листопада.

Цього дня до Виноградова прибула делегація зі Свалявщини у складі голови Свалявської районної ради Мирослави Ливч, депутатів районної ради, працівників виконавчого апарату, керівників комунальних закладів району.

Голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, вітаючи гостей, відзначив, що такий спільний захід дасть можливість напрацювати оптимальні рішення в проблемних питаннях, з якими особливо на етапі реформ зіштовхуються місцеві ради.

Зокрема Мирослава Ливч зазначила на роботі їхнього Водоканалу, яке є комунальним підприємством Свалявської районної ради. Тому гостей цікавила робота Виноградівського виробничого управління житлово-комунального господарства: щодо формування тарифів, роботи з несанкціонованими врізками в систему, рентабельності підприємства тощо. Про надання житлово-комунальних послуг населенню міста детально розповів та відповів на запитання керівник ВУЖКГ Михайло Білинець.

Окрім того, присутні обговорили питання призначення за конкурсом керівників комунальних закладів загальної середньої освіти. Про відповідний Порядок призначення керівників шкіл, затверджений районною радою на Виноградівщині, інформував заступник голови районної ради Адальберт Сверенко. Як виявилося, позиція стосовно такого призначення директорів шкіл у представників обох районних рад – однакова, виникають й спільні перешкоди у його застосуванні. Також посадовці обговорили питання надання автономії навчальним закладам, інші питання.

Виноградівська районна рада

 

 

Print Friendly, PDF & Email