14 листопада у приміщенні міського будинку культури відбулися урочистості з нагоди відзначення Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва.

З професійним святом працівників галузі привітали представники районної та міської влади. Керівник виконавчого апарату Виноградівської районної ради Єлизавета Арвай відзначила, що на Виноградівщині надзвичайно багато талановитих людей, а також подякувала працівникам культури за збереження духовної спадщини району, за радість і мистецтво, яке вони дарують місцевим жителям.

Окрім того, за вагомий внесок у розвиток культурної справи грамотами районної ради були нагороджені викладач образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва дитячої школи мистецтв села Пийтерфолво Габор Гомокі, директор дитячої школи мистецтв села Пийтерфолво Андраш Кіраль, директор Виноградівської районної дитячої бібліотеки Йолана Любка, завідувач методичного відділу Виноградівської центральної дитячої бібліотеки Мар’яна Марушка, директор будинку культури села Вербовець Олександр Нодь.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email