22 листопада голова Виноградівської районної ради Віталій Любка у рамках робочої поїздки відвідав Великопаладську загальноосвітню школу I-III ступенів імені Жігмонда Моріца.

Про ремонтні роботи, а також інші актуальні питання навчального закладу, розповів директор школи, депутат районної ради Гейза Шевтер.

Зокрема рішенням сесії районної ради у школі був створений дошкільний підрозділ. У приміщеннях, відведених під садочок, наразі завершується ремонт. Загалом новий садочок зможе відвідувати 40 діток, каже Гейза Шевтер.

Закінчується у школі також і ремонт вбиралень на другому поверсі. На що з районного бюджету було виділено 150 тис.грн. Ще 163 тис.грн, виділені в кінці жовтня, будуть спрямовані на закупівлю газового котла та кухонного обладнання. Так, зі слів директора, у школі стара система опалення, тому новий котел забезпечить безперебійне опалення взимку.

Окрім того, Віталій Любка оглянув класні приміщення з новими мультимедійними комплексами, актовий та спортивний зали, поспілкувався з учителями школи щодо впровадження Нової української школи, тощо.

Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email