27 листопада  під головуванням Олександра Милюкова відбулося засідання постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення та охорони здоров’я.

Участь у роботі медичної комісії взяли голова Виноградівської районної ради Віталій Любка, його заступник Адальберт Сверенко, керівники медичних закладів району та представники районної державної адміністрації.

Комісія розглянула та схвалила клопотання районної лікарні щодо виділення додаткових коштів для придбання медикаментів та харчування дітей, які перебувають у дитячих відділеннях районної лікарні.

Поряд з цим, депутати не підтримали клопотання головного лікаря Надії Онисько, яким вона пропонувала, зекономлені кошти спрямовані районною радою на нарахування на заробітну плату медпрацівників, у сумі 400 тис. грн.  перенаправити  на придбання медичного обладнання та оргтехніки.

Голова комісії – Олександр Милюков запропонував, у зв’язку з гострою необхідністю у придбанні біохімічного аналізатора що дасть можливість проводити якісне обстеження пацієнтів, перенаправити кошти в сумі 100 тис. грн. для придбання біохімічного аналізатора, решту коштів залишити для зарплатні.

За результатами розгляду клопотання, одноголосно було підтримано пропозицію голови комісії.

Голова ради Віталій Любка наголосив  на правильності прийнятого рішення комісією, так як першочергово потрібно звернути увагу на забезпечення оплати праці працюючого населення. В той же час очільник району  зазначив, що  на сесії районної ради буде додатково спрямовано  майже  2,5 млн. грн.  на заробітну плату медичним працівникам.

Також на комісії заслухано інформацію керівника  КНП «Виноградівський ЦПМСД» Агати Гал про стан передачі приміщень амбулаторій в оперативне управління ЦПМСД .

 Виноградівська районна рада

Print Friendly, PDF & Email